Hotel Eliot a Malý Dvor

Štúrovo - ponúkame Vám ubytovanie v penzióne Malý Dvor v Štúrove. Štýlom stavby sme sa snažili v modernej podobe priblížit zážitok historických gazdovských dvorov z okolia Štúrova. Preto na našej verande je aj počas najhorúcejších letných dní veľmi príjemne. Penzión Malý Dvor v Štúrove je na skvelom mieste, asi 5 minút peši od kúpaliska Vadaš, 300 m do centra a 200 m k Dunaju. Od nás sa peši dostanete všade do 5 minút. Pre našich hostí máme k dispozícii 12 izieb. Z toho je 7 izieb rodinných s možnosťou prístelky. V penzióne Malý Dvor nájdete ubytovanie s priateľskou atmosférou, ideálne pre ubytovanie v pároch, s rodinou, alebo s priateľmi.

Zmena mena: V tomto roku sme sa rozhodli postupne zmeniť názov nášho ubytovacieho zariadenie z Hotel Eliot na Malý Dvor. Dúfame, že tento nový názov bude viac vystihovať útulnosť a rodinnú atmosféru nášho hotela. A tak naši hostia u nás naďalej nájdu to malé útulné miesto na príjemné prežitie štúrovských dovolenkových dní.

Prezrite si ponuku našich izieb

Izba rodinná

Rodinná izba je vhodná na ubytovanie 2 dospelých a maximálne 2 detí na prístelkoch. Izba je priestrannejšia a poskytuje viac pohodlia pre rodinu. Izba má vlastnú kúpeľňu s toaletou, TV, varnou konvicou, stolík a 2 stoličky. Mikrovlnka je dostupná v spoločných priestoroch penziónu.

Cena izby na noc pre 2 osoby je 69 Eur.

Izba s balkónom

Izba s vlastným balkónom s výhľadom na ostrihomskú katedrálu. Izba je veľká 25m2 a je vhodná pre ubytovanie dvoch dospelých a maximálne jedného prístelku pre dieta. Izba je vlastnou kúpeľňou a toaletou. V izbe je aj veľkoplošná TV, varná konvica, stolík a 2 stoličky. V izbe je prístupne Wifi zdarma a takisto možnosť pripojenia na internet cez LAN.

Cena izby na noc pre 2 osoby je 69 Eur.

Izba s terasou do záhrady

Izba s terasou do záhrady má priamy prístup do našej zadnej záhrady. Izba je 20m2 velka s valastnou kupelnou a toaletou. V izbe je TV, pripojenie na Wifi, rýchlovarná konvica, stolík a 2 stoličky. Je vhodná na ubytovanie 2 osôb bez možnosti prístelky.

Cena izby na noc pre 2 osoby je 69 Eur.

Izba štandard

Izba štandard je veľká 20m2 s výhľadom do záhrady. Izba je s francúzskym balkónikom. Izba má vlastnú kúpeľňu a toaletu. V izbe je TV, varná konvica, stolík a 2 stoličky. Do izby je možné umiestniť jeden prístelok pre dieťa.

Cena izby na noc pre 2 osoby je 69 Eur.